Ζυγός ψηφιακός Kern MPE 200K-1HEM (250 Kg) με αναστημόμετρο, μπαταρίας
- Περιγραφή Προϊόντος
Περιγραφή Προϊόντος
Κατηγορία επικύρωσης III (Η επαλήθευση είναι προαιρετική).
Διαθέτει έγκριση για ιατρική χρήση σύμφωνα με το 93/42 / ΕΟΚ.
Διαθέτει ασφαλή και αντιολισθητική θέση με ρυθμιζόμενα καθ’ ύψος πόδια από καουτσούκ.
Ένδειξη στάθμης για ισορροπία με ακρίβεια.
Εύκολη μεταφορά χάρη στους δύο ενσωματωμένους τροχούς μεταφοράς.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Υλικό περιβλήματος: λακαρισμένο ατσάλι
Διαστάσεις οθόνης (Π x Β x Υ): 200 mm x 55 mm x 128 mm
Διαστάσεις πλάκας ζύγισης (Π x Β x Υ): 365 mm x 360 mm x 80 mm
Ύψος βάσης: 94 cm
Ένδειξη επιπέδου: ναι
Υλικό πλάκας ζύγισης: πλαστικό
Συνολικές διαστάσεις (Π x Β x Υ): 365 mm x 570 mm x 2134 mm
Επιφάνεια ζύγισης (Π x Β): 365 mm x 360 mm
Μέγεθος ψηφίων οθόνης: 25 mm x 5 mm
Ελάχιστο φορτίο [Min]: 2 Kg
Έγκριση επαλήθευσης συμμόρφωση με 2014/31 / ΕΕ: ναι
Δυνατότητα επαλήθευσης μέσω KERN: ναι
Κατηγορία επαλήθευσης: III
Τιμή επαλήθευσης [e]: 100 gr
Τροφοδοσία: μπαταρία 6 x 1,5 V AA
Χρόνος φόρτισης: 12 ώρες
Τάση εισόδου: 100 V - 240 V 50/60 Hz
Προσαρμογέας δικτύου: εξωτερικός προσαρμογέας δικτύου
Χρόνος λειτουργίας: 20 ώρες
Χρόνος λειτουργίας (απενεργοποίηση οπίσθιου φωτισμού): 40 ώρες
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία: ενσωματωμένη
Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ): 1010 mm x 290 mm x 445 mm
Μεικτό βάρος: 17,8 Kg
Καθαρό βάρος: 11,56 Kg
Λειτουργίες
Λειτουργία BMI: ναι
Λειτουργία αναμονής δεδομένων (HOLD): ναι
Λειτουργία TARE: ναι
Ζύγιση χωρίς κραδασμούς (πρόγραμμα ζύγισης ζώων): ναι
Επιλογές προσαρμογής: Εξωτερική βαθμονόμηση
Γραμμικότητα (ζύγιση ανά): 100 gr
Αναγνωσιμότητα [d]: 100 gr
Συνιστώμενο βάρος ρύθμισης: 200 Kg
Επαναληψιμότητα: 100 gr
Χρόνος σταθεροποίησης υπό εργαστηριακές συνθήκες: 3 s
Εύρος απόβαρου: 249,9 Kg
Χρόνος προθέρμανσης: 10 λεπτά
Ικανότητα ζύγισης [Max]: 250 Kg
Σύστημα ζύγισης: Μετρητής πίεσης
Μονάδες ζύγισης: Kg
Περιβαλλοντικές συνθήκες λειτουργίας
Μέγιστη υγρασία: 80%
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: 40 ° C
Ελάχιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος: -10 ° C
Ελάχιστη υγρασία: 5%